Tótkomlósi Művelődési Központ és Városi Könyvtár

Hétfő – péntek:     9.00 – 17.00
Szombat:          9.00 – 12.00

Aktuális program

A képekből készült zenés diaporámát a kiemelt tótkomlósi tavasz feliratra kattintva láthatják az érdeklődők.

Tótkomlósi tavasz című játékunk lezárult!

A Tótkomlósi tavasz fotós játékunkkal a természet és a tavasz szépségeire fogékony követőinket hívtuk újabb játékra, hogy megmutassuk a nehéz helyzet ellenére is észrevesszük az éledő természet szépségeit.

A beküldött fotókból állítottuk össze ezt a kis videót. Fogadjátok szeretettel!
Köszönjük a részvételt: Bajczer Csilla, Bajczer Jánosné, Börcsök Gabriella, Csizmadia Csilla, Dávid Angéla, Dévai Katalin, Dongó Adél, Fraknói-Csomós Enikő, Gombkötő Anita, Gyivicsán András, Gyivicsán Lászlóné, Imre Anikó, Kancsó János, Mackóné Kocsis Magdolna, Mótyovszki Róbert, Nyegru Edit, Duszkáné Obuch Mónika, Pócsikné Kozák Ágnes, Pokorádi Panna Luca, Racskó Pálné, Simon Petra, Sós Gábor, Szilágyi Panna, Szincsok Ilona, Török Patrícia.
Örülünk, hogy velünk játszottatok! Mindannyiótoknak gratulálunk!
Köszönettel a Tótkomlósi Művelődési Központ és Városi Könyvtár munkatársai.

Új játékra hívunk Titeket! :-)

96052300 728528327685212 952609010220007424 n