Természet Háza

Írta: Super User on . Beküldve: Természet Háza

Cím: 5940 Tótkomlós, Bajcsy- Zsilinszky u. 6.
Telefonszám: 06/68 381-790
Nyitva tartás: Hétfő – Péntek 08: 00 – 12: 00; 13: 00 – 17: 00

A város központjában a Komló szálloda szomszédságában, frekventált helyen található a Természet Háza. Az épület 2010-ben került felújításra, és azóta megújult külsővel és belsővel várja látogatóit. A volt Kisbirtokos – mai nevén Természet Háza, ahogy eddig is, most is rengeteg családi és kulturális esemény helyszíne. A felújítás során több új funkcióval, szolgáltatással bővült.

Felújítás képei

• termeszethazafelujitasa 1
  • termeszethazafelujitasa 3
  • termeszethazafelujitasa 4
  • termeszethazafelujitasa 5
  • termeszethazafelujitasa 6
  • termeszethazafelujitasa 7
  • termeszethazafelujitasa 8

A megújult épület

• megujultth.1
  • megujultth.2
  • megujultth.3

Az épület konferencia-, bálteremmel, bemutatóteremmel, valamint információs irodával rendelkezik. A 150 fő befogadására alkalmas báltermünk tökéletesen alkalmas arra, hogy otthont adjon különböző céges-, illetve magánrendezvényeknek. A korszerű eszközökkel felszerelt helyiség kiváló helyszínt biztosít sajtótájékoztatóknak, üzleti tárgyalásoknak, tréningeknek, állófogadásoknak, lakodalmaknak vagy akár termékbemutatóknak is. Az idelátogató csoportoknak, a gyalogtúrán résztvevőknek pihenőhelyként, információs pontként is szolgál.

A közművelődési munka, a városi ünnepségek, rendezvények jelentős része is itt valósul meg, a Művelődési Központ korszerűtlen épületének ideiglenes bezárása óta.